Zapraszamy do kontaktu Pon-Pt 7:00 - 15:00

al. J. Piłsudskiego 92 41-308 Dąbrowa Górnicza

Urządzenia samohamowne PROTEKT

Urządzenia samohamowne Protekt – wynajem i przegląd

Wykorzystujesz w swojej pracy urządzenia samohamowne Protekt? To sprawdzone rozwiązania zapewniające maksymalne bezpieczeństwo podczas realizacji zadań na wysokościach. W dbałości o ochronę swoich pracowników powinieneś także zapewnić regularny serwis tego typu akcesoriów.

Urządzenia samohamowne i samozaciskowe działają podobnie do pasów bezpieczeństwa w samochodzie. Podczas przypadkowego upadku z rusztowania blokada zatrzyma pracownika w pozycji zawieszonej. W ten sposób zapobiegnie ewentualnym uszkodzeniom ciała. Urządzenia samohamowne Protekt są dostosowane do pracy w pionie i poziomie. Systemy charakteryzują się wytrzymałością statyczną do 12 kN.

Serwis urządzeń samohamownych Protekt

Nasza firma wykonuje profesjonalny przegląd urządzeń samohamownych Protekt. Zapewniamy serwisy okresowe oraz fabryczne, zgodnie z zaleceniami producenta. Przeglądy odbywają się w siedzibie naszej firmy lub miejscu wskazanym przez Zleceniodawcę. Nasi pracownicy mają odpowiednie kwalifikacje do sprawnej i rzetelnej realizacji tego typu usług. Przeglądy urządzeń samohamownych Protekt są wykonywane zgodnie z instrukcją użytkowania konkretnych elementów zgodną z normą PN-EN 365. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami do wykonywania przeglądów, konserwacji i naprawy mechanizmów samozaciskowych oraz urządzeń samohamownych. To eliminuje konieczność wysyłania ich do producenta i ponoszenia dodatkowych kosztów. Dysponujemy magazynem części zamiennych, dzięki czemu możemy zapewnić krótkie terminy realizacji zleceń.

Szukasz firmy, która serwisuje urządzenia samohamowne Protekt? Skontaktuj się z nami i umów na przegląd w dogodnym terminie.