Zapraszamy do kontaktu Pon-Pt 7:00 - 15:00

al. J. Piłsudskiego 92 41-308 Dąbrowa Górnicza

Aparaty świeżego powietrza na wynajem

Aparaty świeżego powietrza to profesjonalne urządzenia zapewniające użytkownikom dostęp do oczyszczonego powietrza, które jest dostarczane za pomocą przewodów wężowych d dróg oddechowych. Są to sprzęty wykorzystywane w zamkniętych przestrzeniach, np. Różnego rodzaju zbiorniki, kanały, silosy. Stanowią niezbędne wyposażenie dla osób wykonujących obowiązki zawodowe w przestrzeniach o wysokim stopniu zapylenia lub występowania substancji toksycznych niebezpiecznych dla zdrowia, a nawet życia człowieka.

Użytkowanie aparatów świeżego powietrza

Silnik aparatów świeżego powietrza jest wydajny, a odpowiednia długość węża ułatwia pracę nawet na dużych powierzchniach. Prezentowane sprzęty są zaprojektowane tak, by nie obciążały użytkowników. Większość modeli wyposażona jest w wygodne szelki do założenia na ramiona, a także wygodny pas na biodra, który zwiększa wygodę podczas wielu godzin użytkowania.

Są to urządzenia spełniające wymogi normy EN 138:1994, a także zgodne z unijnymi regulacjami. Mechanizm działa bez zarzutu, dzięki czemu można w bezpiecznych warunkach pracować nawet w przestrzeniach z bardzo ograniczoną wentylacją.

Wszystkich zainteresowanych aparatami świeżego powietrza zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy, który model wybrać ze względu na konkretne warunki użytkowania.

Jeśli potrzebujesz porady albo masz inne pytanie, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego lub przez formularz