Zapraszamy do kontaktu Pon-Pt 7:00 - 15:00

al. J. Piłsudskiego 92 41-308 Dąbrowa Górnicza

Osobiste detektory gazu

Przenośne Detektory gazu to zaawansowane technicznie urządzenia, które podnoszą bezpieczeństwo pracy praktycznie we wszystkich branżach przemysłu. Mierniki umożliwiają sprawne prowadzenie akcji ratunkowych i wydobywczych, a także szybką detekcję niebezpiecznych gazów. Detektory gazu są dostępne w formie urządzeń dwu i wielogazowych. Oferujemy praktyczne i funkcjonalne mierniki osobiste. Duży wybór sensorów pozwala na dostosowanie detektora do konkretnej branży i występujących w niej zagrożeń.

Wszystkie detektory gazu dostępne w naszej ofercie spełniają rygorystyczne normy jakościowe. To solidne, funkcjonalne i niezawodne urządzenia. Poszczególne modele są wyposażone w wiele dodatkowych funkcji jak pomiar z wykorzystaniem automatycznej pompki. Detektory gazu znacząco poprawiają bezpieczeństwo podczas wykonywania najtrudniejszych zadań w przestrzeni zamkniętej.

Detektory gazów Honeywell, Senko iGas, Crowcon Gasman na wynajem

Oferujemy duży wybór wysokiej klasy detektorów gazu. Dysponujemy sprzętem najbardziej znanych producentów. Wszystkie mierniki są regularnie serwisowane i kalibrowane. Dzięki temu otrzymujesz sprzęt gotowy do użycia.

Aktualnie oferujemy następujące detektory gazu:

  • Honeywell Gasalert Microclip X3, XL, XT,
  • Honeywell BW GAS ALERT MICRO 5 PID,
  • GMI PS200,
  • MSA Altair,
  • Przenośny detektor CO2 SENKO iGas,
  • Przenośny detektor jednogazowy SENKO SGT-P,
  • Przenośny miernik wielogazowy SENKO MGT,
  • Crowcon Gasman, Tetra3, Gas-Pro.

Nasi specjaliści pomogą w wyborze mierników dostosowanych do specyfiki miejsca pracy oraz występujących zagrożeń. Proponujemy elastyczne warunki wynajmu oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Bezpieczeństwo Klientów to dla nas priorytet.

Jeśli potrzebujesz porady albo masz inne pytanie, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego lub przez formularz

Zapraszamy także do kontaktu klientów z Płocka