Zapraszamy do kontaktu Pon-Pt 7:00 - 15:00

al. J. Piłsudskiego 92 41-308 Dąbrowa Górnicza

Wentylator oddymiający, wyciągowy na wynajem

Wentylatory oddymiające to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia strażaków oraz służb ratowniczych. Niezawodna dmuchawa znacznie ułatwia pracę w najtrudniejszych warunkach. Nowoczesny wentylator wyciągowy generuje podmuchy powietrza i zapewnia wolną drogę do wyjścia z płonącego budynku, lub wyciąga z pomieszczeń niebezpieczne powietrze i gazy. Dzięki temu służby ratunkowe są dużo mniej narażone na negatywne działanie szkodliwego dla ludzkiego zdrowia dymu i gazów. Wyciąg z kanałów pomaga w dotarciu do trudno dostępnych miejsc i pomaga w przygotowaniu miejsca pracy.

Wentylator napowietrzający na wynajem

Wentylatory mają również funkcję wdmuchiwania świeżego powietrza, 3900 m3/h do kanałów czy studni zapewniają odpowiednia świeżość atmosfery oraz obniżają temperaturę pracy co zwiększa komfort wykonywanej pracy.

Wyciąg z kanałów czy zbiornika dzięki wentylatorom

W naszej ofercie wynajmu dostępny jest napowietrzacz zbiornika, wentylator wyciągowy i wentylator napowietrzający. Oferujemy m.in. wolnostojący wentylator przemysłowy Master BL 6800.

Masz problem z wyborem najlepszego sprzętu dla Twojego zespołu? Nasi specjaliści dysponują wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie. Pomożemy Ci dostosować wynajmowany sprzęt do indywidualnych potrzeb. Zapewnimy najwyższy poziom bezpieczeństwa Twoim pracownikom.

Postaw na sprawdzone środki ochrony i urządzenia, które dbają o Twoje bezpieczeństwo.

Jeśli potrzebujesz porady albo masz inne pytanie, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego lub przez formularz