Zapraszamy do kontaktu Pon-Pt 7:00 - 15:00

al. J. Piłsudskiego 92 41-308 Dąbrowa Górnicza

Wynajem rusztowań

Wynajem rusztowań elewacyjnych

Twoja firma wykorzystuje na co dzień rusztowania budowlane? A może potrzebujesz tego typu konstrukcji do realizacji konkretnego zlecenia? Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę obejmującą wynajem rusztowań. Proponowana przez nas usługa ma wiele zalet. W przypadku pojedynczych inwestycji zakup takich konstrukcji może być nadmiernym obciążeniem dla Twojego budżetu i zachwiać opłacalnością całego przedsięwzięcia. Jeśli rusztowania nie są wykorzystywane na co dzień, to będziesz musiał także znaleźć miejsce do ich magazynowania. W takiej sytuacji optymalnym rozwiązaniem jest wynajem rusztowań. Jego największe zalety to niższe koszty inwestycji, możliwość montażu i demontażu przez naszą firmę, a co za tym idzie zdjęcie z inwestora odpowiedzialności za prawidłowy montaż.

Rodzaje rusztowań elewacyjnych

Oferujemy wynajem rusztowań dopasowanych do specyfiki danej inwestycji. Proponujemy naszym Klientom rusztowania fasadowe oraz ramowe. Obydwa systemy są na tyle uniwersalne, że bez problemu można je ze sobą łączyć. Wszystkie elementy oraz osprzęt są zabezpieczone przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Nie musisz przejmować się ich konserwacją. Wybierając wynajem rusztowań, otrzymasz indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Dzięki temu sprawnie zrealizujesz określone zadania bez nadmiernego obciążania firmowego budżetu.

Skorzystaj z wynajmu rusztowań i zoptymalizuj koszty pracy w firmie. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.