Zapraszamy do kontaktu Pon-Pt 7:00 - 15:00

al. J. Piłsudskiego 92 41-308 Dąbrowa Górnicza

O nas

 

Wykonując prace w dużych zakładach przemysłowych, firmy zobowiązane są do posiadania odpowiednich urządzeń do prac w przestaniach zamkniętych i strefach wybuchowych- tu rozpoczyna się przygoda ze sprzętem ratującym życie- detektory gazu, aparaty oddechowe, maski ucieczkowy czy statywy bezpieczeństwa. Przez wiele lat obserwacji problemów i zagrożeń z jakimi borykają się firmy wchodząc na duże zakłady nie wiedzą jaki sprzęt mają użyć i w jakich warunkach pracy należy je stosować oraz dobierać sprzęt do miejsca pracy.

W naszej firmie możesz wynająć wszelki sprzęt bezpieczeństwa do pracy na hutach, kopalniach, zakładach azotowych, zbiornikach, w branżach wodociągowych, petrochemicznych, kominach a nawet statkach morskich. Wynajmujemy urządzenia dla grotołazów, speleologów, alpinistów, studentów, telewizji – rekwizyty, branż turystycznej i Urbex.

Naszym celem jest wyeliminowanie zagrożeń związanych z gazami palnymi i substancjami chemicznymi zagrażającymi życiu ludzi. Stawiamy na jakość, zawsze doskonaląc nasze rozwiązania, tak aby współpracujący z nami klient mógł liczyć na wygodę, funkcjonalność i profesjonalizm.

Tworzymy doskonałe rozwiązania dla przemysłu i bezpiecznej pracy pracowników.